Odessa Gece Hayatı – Odessa En İyi Gece Kulüpleri – Odessa Night Clubs

odessa gece hayatı

odessa gece kulüpleri

Odessa Gece Hayatı, Odessa En İyi Gece Kulüpleri, Odessa Gece Kulübü Tavsiye, Odessa Night Clubs, Odessa Nightlife;

Yoğun olarak Türk arkadaşlarımızın ilgilerinden dolayı etkin bir gece hayatı ve Odessa gece hayatınızı bir Odessalı gibi yaşamanız için bu yazıyı yazıyorum, size küçük tavsiyeler veriyorum.

Odessa gece hayatı Odessa' ya geldiğinizde ilk iş konaklama yerinize yerleşin. Kış ayları ise hava şartlarını gördünüz ve dediniz ki bu soğuklarda kesin kulüpler ve barlar doludur, ama öyle değil. Genelde dolu ama cuma, cumartesi, pazar dolu yada en azından salı ve perşembeleri. Ukrayna kültüründen mi olsa gerek bu vatandaşlar bütün eğlenceyi hafta sonuna sıkıştırmış durumdalar. Tatilinizin günlerinizin Odessa gece kulüpleri için içine cuma ve cumartesi günlerini katmaya çalışın. Ne yapıp edip hafta sonunu tatilinize katamıyorsanız, hafta içi için mekanları ve kulüpleri iyi araştırın ki haftasonundaymış gibi etkili bir tatil olsun. Hafta içi biz Odessa' da yaşayanlar için bile eğlenmek zorlu olabiliyor ama deneyimlerimiz ile bunu genelde atlatıyoruz. İletişime geçerseniz Odessa Gece kulübü tavsiyeleri ve Odessa Gece hayatı Fiyatlar, Odessa Night Clubs hakkında bilgi verebiliriz.
Türkiye' den daha gelmeden Odessalı kızlarla konuşmanız sizin için faydalı olacaktır. Tanıştığınız kızlar ile buluşursunuz, konuşursunuz mekanlara ve barlara beraber gidersiniz. Böylelikle kulüplerde arayış içinde olmazsınız, çünkü kadınınız yanınızda hazır bulunuyor olur. Bu işin psikolojisi, bir kulübe bir kızla gidiyorsan o seninledir senin kız arkadaşındır .
Oteldesiniz varsayarak, akşam saatleri geldi otelin içinde güzel bir bar var ise süslenmeyin rahat kıyafetlerle gidin otel barında bir şeyler için. Akşam ile ilgili planlarınızı kesinleştirin, araştırdığınız yerleri arkadaşlarınızla birlikte kritik yapın son kararlarınızı verin.

Not: Odessa Gece Kulüpleri Tavsiyesi, Odessa Tavsiye Gece Kulüpleri; için bizi arıyabilirsiniz.

İçkinizi bitirin ve odaya dönünüz. Salaş underground bir mekan Odessa Night clubs yada elit kalite bir mekanda Odessa Nightlife için karar kıldıysanız bile fark etmez iyi giyinin çok iyi giyinin face control & dress code a takılmayın. Hiç bir fırsatı kaçırmayın sonuçta tatildesiniz geceleriniz sayılı. Taksiyi çağıracaksınız resepsiyondan rica edebilirsiniz. Taksi rahat olur kolay olur ama Rusça bilmediğinizden ufak aksaklıklar çıkabilir. Tatilinizi organize eden birileri varsa bırakın onlar sizi alırlar ulaşımınızı sağlarlar, siz süslenmenize giyinmenize bakın ve eğlenceye odaklanın.
Akşam saatleri gece daha 01:00 olmamış o zaman nereye gidiyorsunuz haydi bar pub tarzı bir yere gidin, umarım gideceğiniz yeri biliyorsunuzdur, araştırmanızı yapın. Araştırmanızı iyi yapın ki kimse size gizli, kaliteli,mekanlarını, kalelerini söylemez! . Gittiğiniz publara veya barlara baktınız çok turist var olsun daha gecenin ilk durağı. Barda arkadaşlarınızla veya tek olabilirsiniz fark etmez, tanışın bol bol tanışın red eden bol olacak zaten burası Ukrayna Turistlere doymuşlar artık ama tanışmaktan bir zarar gelmez. İlla bir evet diyen size sempatik yaklaşan bir Ukraynalı bayan olacaktır. İlk durağınız da tanışma fırsatınız olmadıysa saat geç olmadan 02:00 sularında taksiyi çağırın. Odessanın ilk gecesi için seçtiğiniz mükemmel kulübe kendinizden emin bir şekilde gidin. Mesela kapıda giriş fiyatı yazmaz genelde, bodyguard lara da soramazsınız. Çünkü bodyguard lar bıkmış yabancılardan, adamların umurunda değilsiniz. Genel olarak kulüp giriş fiyatı 100 - 400 grivna arası olur. Kulüp girişi fiyatlarını net olarak önceden bilmek istiyorsanız tek çare instagram ve facebook sayfalarından o günkü etkinliğin ilanını& afişini bulup вход- enter yazan kelimenin karşısındaki rakama bakmaktır örnek olarak вход- enter 200 гривен- griven. Mekana girdiniz ortam çok iyi umarım doğru mekanı arayıp bulmuşsunuzdur. Bir baktınız masa tutmanız gereken bir ortam ayakta kalmaya gerek yok. Rusça yok ama artık bir İngilizce farkıyla biraz fazla ödeme riskini göze alarak administer' e yaklaşın ve loca fiyat olarak anlaşın.

Locanıza oturun, unutmayın aynı dili lisanı konuşmadan pazarlık olmaz. Yanınızda size yardım edecek kimse yok ise bol miktarda nakit ile gidin. Loca fiyatlarında ve diğer bütün harcamalarınızda bir Odessa' lı vatandaştan farklı fiyat ödememek için yapmanız gereken; ya en başta dediğim gibi yanınızda Ukraynalı kız arkadaşınız bulunmalıdır, bu kız yeni tanıştığınız kız olur büyük ihtimalle veya Türkiye' den gelmeden internette taştığınız Ukraynalı kız yanınızda olmalıdır. Ya da olanağı en yüksek seçenek, fiyat farkı yaşamamak için yanınızda Odessa' da yaşayan Rusça bilen eş, dost, akraba, rehber olmalıdır. Bunlar yoksa şansa kalmıştır işiniz, belki yerel halk fiyatlarına tabi tutulursunuz veya şişirilmiş turist fiyatlarına .
Daha siz kulübe girerken akmaya başlar paralar dikkatli olunuz. İçmeye mi eğlenmeye mi geldiniz kendinizi dengede tutun kontrolü bırakmayın. Kulüpler için ufak bir tavsiye; fiyat için güvenebileceğiniz kaliteli kulüplere gitmenizde yarar var.

Kulüp içinde eğlenmek için barada geçebilirsiniz, fakat tatildesiniz masa tutmanızda yarar var. Oturduğunuz masada dikkat etmeniz gereken bir konuda; Odessa' da olan depozito sistemi. Masalarda sizin açınızdan depozito sistemi iyidir neden? Bunun mantığı masa bedavadır ama masada yeme içme sözü depozito veriyorsunuzdur.
Not:Odessa iş seyehati gibi özel konularda güvenliğiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Toplam olarak gelen hesaptan, verilen depozito düşer bu kadar basit. Yemeniz içmeniz depozitoyu geçmemişse geri ödeme yapılmaz, artan para içeride kalır. Örnek olarak kulüplerde 2, 3 bin grivna depozito istenirken, elit Odessa ultra lüks kulüplerde değişken olarak 3 binden 8 bine kadar 4-6 kişilik loca depozito fiyatları vardır. Tavsiye olarak giyiminize dikkat edip elit klüplerde rezervasyon yaptırınız, unutmayın ki kaliteli yerler bi o kadar sorundan uzaktır. Bayi toplantılarının gözdesi o adı çıkmış mekanlara gitmemeye çalışın.

Verdiğiniz depozito fiyatı kadar yeme içme hakkınız doğar, bu yüzden yiyin için depozitonuz içeride kalmasın masanızı donatın. Kaliteli gözükün ki kalitesiz Ukraynalı ve diğer Arap ülke vatandaşlarından farkınız olsun. Menüde orta kalite mekanlar için party mix sizin kurtarıcınız olacaktır 6+1 votka party mix al 6 redbull hediye oluyor, birde söyleyin meyve tabağı bu sizin için yeterli olacaktır. Arta kalan depozitoyu da hesabınızı bilerek yavaş yavaş harcayabilirsiniz su, meyve suyu, ekstra redbull gibi şeyler için.


Not:Odessa Konaklama, Odessa Otel Tavsiyeleri, Odessa Kiralık Vip Daireler.

Odessa Gece Kulüpleri, Odessa gece hayatı fiyatlar, tavsiyeler

Odessa' da ki bütün gece kulüplerinde nargilenin kasası ayrıdır, nakit ödenir bahşiş ister depozitodan düşülmez. Nargilenin fiyatını sorun ve direk ödeme yapın, tam para verin ve üstüne 50- 100 grivna bahşiş verin. Bütün para vermeyin, para üstü bahşiş sanılıp 300-400 grivnanız yalan olabilir. Bahşiş sanılan para üstünün geri dönüşü olmaz ısrarla para üstü geri istenirse gergin bir ortam olabilir. Genel olarak para üstü kalmayacak şekilde ödemeler yapmaya çalışın Odessa' da kredi kartına güvenmeyin nakit taşıyın. Odessa Döviz bürolarında nakit bozdurun nakit i hep yanınızda bulundurun. İyi döviz kuru almak için rehberinize danışın.

Gecenin ilerleyen saatlerinde baktınız alkol su gibi gidiyor hiç bir kız pas vermiyor bunun nedeni; bol miktarda Türk Arap vatandaşlar yan yana loca tutmuştur ki size de aynı gözle bakmaktadırlar. Odessa' da Genel olarak ortalık yabancı zengin paralı erkek doludur. Size tavsiyem aktif olun, umarım akıcı iyi bir İngilizceniz vardır. İnsanlarla konuşun tanışın bolca red ederler ama durmayın o zaman sizde bol bol tanışmaya devam edin. Beğendiğiniz kişileri masaya davet edin içki ikram edin. Kızlar İngilizce bilmiyor ama sempatik mi? Sorun yok ortam da müzik ve gürültü de çok fazla olacağı için, çok konuşmanıza zaten gerek yok. Siyaset te tartışmayacaksınız konuşmayacaksınız zaten, beğendiğiniz kişileri çağırın masaya ayıbı yoktur, masaya gelirlerse misafiriniz olsunlar zararı olmaz aksine masa şenlensin gerisi gelir .

Hanımlarla sohbetinizde İngilizceniz biterse tıkanırsanız, yanınızda size yardımcı olan sizinle dolaşan Rusçaya Odessa ya hakim kişilerden yardım isteyin. Sizin için sorsunlar 'arkadaşımla masamızda bizimle eğlenmeye devam etmek istermisiniz, bizdensiniz' diyebilin. İşinizin çoğu şansınıza kalmış o yüzden insanları fazla zorlamayın. Çok alkol içmeyin dağıtmayın şımarmayın.
Unutmayın ki her yerde, canı sıkılan kapı gibi, İngilizce den anlamayan ama paradan anlayan bodyguard lar var. Güvenlik baktı kıyafetler şekil, sağlam sizi yolmaya çalışabilirler. Arkadaşınız sizi tercüme edene kadar 1 dakikada kötü bir duruma düşebilirsiniz.

Artık gece oldu 04:00-05:00 suları, kızlarla tanışıldı veya tanışılmadı ama bulunduğunuz ortam güzel eğlenmeye devam edin. Çokta içmemişseniz geceye devam etmek istiyorsanız, o zaman ver elini sabaha kadar Odessa after party leri. Umarım araştırıp bulmuşsunuzdur after party ler hazırdır ve sabaha kadar olan planınız. En iyi afterparty nin adresine yola koyulun. Çağırın taksi, tavsiyemdir. Veya alkollüyseniz atlayın kulüp önü duran taksiye dikkat edin ama 20-40 dolar uçar gider fiyatları fazladır kulüp taksileri nin. İngilizceniz kötüyse gece kulüpleri için gece rehberi tutunuz. Bundan dolayı taksi işlerini her zaman Odessa' ya hakim yanınızdaki arkadaşınıza paslayın, siz eğlenmeye devam edin.

Geldiniz klasik tenha siyah afterparty ler dünyasına kapıda güvenlik içeri tıklım tıklımdır büyük ihtimal. Güvenlik sizi almayabilir çünkü dress code & face control deyip dururlar genelde.
Umarım anladınız artık olayı, sorun kıyafet ve tipte değil sadece. Sorununuz, tatil grubunuz kaç kişi ve yabancı uyruklumusunuz ? Mesela 3-5 erkek zor olur kulübe girmek; Rüşvet desek turist için 40-100 doları gözden çıkarması gerekir ki bu para anca yeter bodyguard lara. Güvenliklerin para almaya niyetleri yoksa hiç tartışmaya girmeyin, başka mekanların yolunu tutun.
Merak edenler için kulübe tek tek girme taktiğini uygulamayın çünkü bir arkadaşınızın mekan dışarısında kalma ihtimali var hoş olmaz, bundan ötürü tek tek girme taktiğini pek uygulamayın.

Not: Odessa Gece Hayatı, Odessa Gece Kulüpleri, Odessa Gece Hayatı Fiyatlar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Bu gibi kapıda kalma durumlarından dolayı, masa için erken depozito ve rezervasyon, erken ödeme işlemlerinden korkmayın. Bu erken ödemeler gece erkek erkeğe kulübe girmenizi garantileştirir ve de locasız kalmayıp rahat etmenizi sağlar. Odessa ya hakim arkadaşınız yoksa erken rezervasyon, erken ön ödeme işlerine hiç bulaşmayın. İşinizi biraz şansa bırakın çünkü İngilizce ile yapılan erken ödemelerde karışıklık olabilir paranız yalan olabilir. Turist iseniz localı veya locasız da yanınızdaki parayı yiyeceksinizdir tahminen, tavsiyem 3-5 para fazla verin ve ayakta kalmayın, perişan olmayın ve kesinlikle masa tutun. Ayakta kokteyl masaları varsa bedava olarak bunlardanda yararlanabilirsiniz.En kötü ihtimal sabahın ilk saatlerinde giremediğiniz kulüpten, bulduğunuz diğer afterparty adreslerinin yolunu tutun. Gittiğiniz bir kaç kulüp adresi de sizi almazsa karaoke ve barlara gidip şansınızı deneyin.
Kulüp girişlerinde 2.denemede tahminen 1-2 kişiyseniz mekanlara girdiniz varsayıyorum. İşinizi şansa bırakmadıysanız ilk girişte kulübe girmişsinizdir. Tatilinizi şansa bırakmayın 5-6 erkek takılmayın az olsun öz olsun.

Gece 04:00 gibi sabahın ilk sularına kadar eğleneceğiniz kulübe girdiniz ortam kalabalık müzik deep, elektro herkes dans ediyor, ortama ayak uydurun çekinmeyin tanışmaya utanmadan dans etmeye devam edin. Artık sabah oldu sayılır, hemen sipariş verin 2-4 kişiyseniz örnek olarak; partymix 6 redbull 1 votka, viski partymixleri 6 redbull tavsiyedir, yada başka seçenekleri inceleyin. Ortama hakim kişinin ucuz & pahalı başka seçimleri de sizin için uygun olacaktır. Tavsiyem buz kovasında gelecek şekilde mix siparişi verin ki masanız dolu gözüksün. Olmazsa olmazlardan nargile ve meyve tabağı da söyleyin ve doldurun masayı. Zaten ucuz ülke masayı doldurmak için buradasınız .

Veya kesenize paranıza uygun, bara ayak üstü alkollü içeceklerinizi söyleyin. Nargilenin parasını tekrardan yazıyorum! unutmayın nakit olarak anında fişli veya fişsiz nargileciye direk ödeyin . Nargile kasası ayrıdır, hesabı ana yeme içme masa hesabına karışmasın. Sabah olmuş yorgun iseniz şu karmakarışık sipariş işini ortama hakim er bireye bırakın, sizin için siparişleri halletsin aksın Rusça lar. Artık anladınız Rusça var dert yok. Rusçanız yok ama özgüven e devam, o kadar giyindiniz süslendiniz masanız var, davete tanışmaya devam edin.Odessa yılbaşı tatili, Odessa Kışın nasıl , Odessa kış tatili için yazımızı okuyun. Rehber yardımı alınız.

Ne olursa olsun %10 bahşişi garsonlara 50-200 grivna bahşiş vermekten çekinmeyin. Unutmayın ki ertesi gece aynı garson size hizmet edebilir , iyi hizmet alın. Sabah oldu güneş doğdu sabah 06:00- 07:00 suları, mekana geldiğiniz kızlarla yada önceden tanış olduğunuz kız arkadaşınızla yavaştan konaklama yeri muhabbeti yapın, herkes kendi evine gitmekte özgürdür ısrar etmeyin çirkinleşmeyin. Olumsuzluklara rağmen kızların sempatisi hala hoşunuza gidiyorsa ertesi gün için sözleşin bir şey kaybetmezsiniz, gideceğiniz yerlere davet edin. Bol bol tanışın tatiliniz bol kızlı bol yeni arkadaşlı geçsin anılarınız olsun.


Not: Ukrayna Üniversite Eğitimi, Odessa Üniversite Eğitimi, Odessa eğitim danışmanı, Odessa danışman şirket hizmetleri için bize yazınız.

Telefonla taksi çağırın tavsiye olarak. Gecenin sonunda gene kulüplerin taksicilerinden kaçının, veya rehberiniz Odessalı arkadaşınız taksiyi sizin için çağırsın. Kulüp çıkışlarında ve girişlerinde, kulüp önünde, sokakta, mekan içerisinde kavga etmeyin kulüp önünde rezil olmayın suratı siması unutulmayacak insan olmayın. Artı en kötü ihtimal polisle uğraşmayın insanlarla tartışmadan sessiz sakin geceyi bitirin. Çok zor bi duruma düştüyseniz gene bi ihtimal yardım şansımız olabilir bizi 7/24 arıyabilirsiniz.

Not: Odessa Gece Hayatı Tavsiyeleri, Fiyatları, adresler, Gece Hayatı Rezervasyonlar; için bizi arıyabilirsiniz.

Son olarak ne yapıyoruz kulüplerdeki sazan gibi atlayan, kalitesiz kulüplerde çalışan, anlaşmalı, o yolların yolcusu kızlarda uzak duruyoruz. Diyorsanız nereden anlayacağız bu kızlar kimdir ? Nasıl ayırt edeceğiz? Anlayamazsınız ayırt edemezsiniz. Umuyorum ki yanınızda olan Odessalı arkadaşınız anlar bu kızlar aradığınız kızlarmı yoksa değilmi ve size söyler. Tecrübeliyse anlama ihtimali yüksektir sizde ona göre hareket edersiniz.

Odessa Kaliteli kulüp ve barlardan uzaklaşmadığınız sürece, kalitesiz sorun çıkaracak kızlar pek karşınıza çıkmayacaktır. Odessa kaliteli gece hayatı arayışı eşittir en az sorun. Kız olsun bizim olsun demeyin başınız ağrır Odessanın üçkağıtçı yüzüyle karşı karşıya kalırsınız . Unutmayın ki eğlencenin ölçüsü kızlarla tanışılmış veya tanışılmamış olmamalıdır. Erkek erkeğe de eğer Odessanın görkemli kulüplerinin zevkine vardıysanız o gece boş geçmemiştir emin olun.

Odessa gece hayatı, Odessa Gece Kulüpleri, Odessa Nigh Clubs Nightlife
5/5 - (141 votes)
 
admin
admin
rehberodessa.com Odessa Rehber - Odessa Tercüman - Odessa Gece Hayatı - Odessa Tatil. Odessa Tercüman, Odessa Rehber, Odessa Türk Rehber, Odessa Gece Hayatı, Odessa Danışmanı, Odessa Türkçe Rehberlik, Odessa Tur Gezi Rehberi

102 Comments

 1. Ahmet dedi ki:

  Güzel yazı

 2. veli dedi ki:

  açıklayıcı bir yazı

 3. ahmet dedi ki:

  guzel yazı

 4. Hakan dedi ki:

  Guzel yazi tercüman bey

 5. Ali dedi ki:

  Super yazi

 6. ali dedi ki:

  guzel yazı ve tercuman

 7. süleyman dedi ki:

  guzel yazı ve tercuman

 8. Kemal dedi ki:

  Teşekkürler

 9. fiko dedi ki:

  teşekkürler

 10. ahmet dedi ki:

  teşekkürler

 11. ali dedi ki:

  teşekkurler ali abi

 12. ıgor dedi ki:

  iyi tercuman

 13. ahmet dedi ki:

  yardımlar için thank you

 14. ali dedi ki:

  teşekkurler

 15. oleg dedi ki:

  good translator

 16. James dedi ki:

  tesekkurler

 17. James dedi ki:

  thnks

 18. jhon dedi ki:

  thanks for translation

 19. osman dedi ki:

  ali bey hersey ıcın tesekkurler

 20. ayşe dedi ki:

  tesekkurler savaş şartlarında guzel hizmet

 21. rafet dedi ki:

  thanks for helps

 22. Emmat dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 23. Pamelat dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 24. Cecilt dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 25. Tracyt dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 26. Sandrat dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 27. Peggyt dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 28. Ellat dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 29. Nicolet dedi ki:

  güzel hizmet güzel şehir kadınlar harika

 30. Priscillat dedi ki:

  güzel hizmet ve odessa havalimanı transferi

 31. Rutht dedi ki:

  güzel hizmet ve odessa havalimanı transferi

 32. Jennifert dedi ki:

  gece hayatı ve klüpler harika

 33. Averyt dedi ki:

  gece hayatı ve klüpler harika

 34. Sharont dedi ki:

  gece hayatı ve kadınlar için teşekkürler

 35. Britneyt dedi ki:

  gece hayatı ve kadınlar için teşekkürler

 36. Stellat dedi ki:

  gece hayatı ve kadınlar için teşekkürler

 37. Tinat dedi ki:

  tercümanlığınız için teşekkürler

 38. Nicolet dedi ki:

  ali bey tercümanlığınız için teşekkürler

 39. Laurat dedi ki:

  güzel şehir gene geleceğiz

 40. Reginat dedi ki:

  ali bey tercümanlığınız için teşekkür ederiz gene geleceğiz

 41. Elizabetht dedi ki:

  thank you for city night club guidance and turkish translate

 42. Vanessat dedi ki:

  thank you for city night club guidance and turkish translate

 43. Agnest dedi ki:

  thank you for city night club guidance and turkish translate

 44. Mollyt dedi ki:

  I really liked your site. good translate for russian turkish language in ukraina

 45. Jessicat dedi ki:

  I really liked your site. good translate for russian turkish language in ukraina

 46. Irmat dedi ki:

  I really liked your site. good translate for russian turkish language in ukraina

 47. Gwinnettt dedi ki:

  I offer mutually beneficial cooperation. I really liked your site. good translate for turkish in ukraina

 48. Sherryt dedi ki:

  Cool website. I really liked your site. good translate for turkish in ukraina

 49. Norat dedi ki:

  I really liked your site. good translate for turkish in ukraina

 50. RonnieTupPy dedi ki:

  thanks

 51. emily dedi ki:

  thanks for translate

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir